دانلود پروژه و مقاله و طرح توجیهی

دانلود بهترین مقاله ها و پروژه و طرح های کسب کار دانشجویی و دانشگاهی

دانلود کتاب اسرار ماندگاری عشق و برقراری ارتباط بین مریخی‌ها و ونوسی‌ها

  • ۱۲:۰۰
دانلود کتاب اسرار ماندگاری عشق و برقراری ارتباط بین مریخی‌ها و ونوسی‌ها
معرفی کتاب اسرار ماندگاری عشق و برقراری ارتباط بین مریخی‌ها و ونوسی‌ها‎
کتاب اسرار ماندگاری عشق و برقراری ارتباط بین مریخی‌ها و ونوسی‌ها که یکی از آثار برگزیده‌‌ی نویسنده و روانشناس مشهور، دکتر جان گری است، پیام آور عشق است و رازهای ماندگاری و بقای آن را به شما می‌آموزد. دکتر جان گری در این کتاب روش‌های ارتباط برقرار کردن و چگونگی حفظ ارتباط بین همسران را توصیف می‌کند.
کتاب اسرار ماندگاری عشق و برقراری ارتباط بین مریخی‌ها و ونوسی‌ها (‎(Mars and venus in touch enhancing the passion with great communication‬، مهارت‌های ساده و باارزشی ارائه می‌‌کند که همسران به کمک آن می‌‌توانند درک خویش را نسبت به همسرشان و نیازهای او افزایش دهند. هم ‌چنین نشان می‌دهد چگونه یک ارتباط هدفمند باعث جاودانگی عشق، احساس و درک می‌شود. در واقع جان گری با بیان نکات ریز و کلیدی در روابط بین زوجین، به ایشان در درک فردی خویش کمک می‌کند و حتی افرادی که چنین رابطه‌ای را تجربه نکرده‌اند با مطالعه کتاب می‌توانند به نکات اخلاقی بسیاری در خویش پی ببرند.
جان گری (John Gray)، یکی از برجسته‌ترین سخنرانان در حوزه ارتباطات اثربخش، روابط کاری و نویسندۀ کتاب معروف مردان مریخی، زنان ونوسی است.
در قسمتی از کتاب اسرار ماندگاری عشق و برقراری ارتباط بین مریخی‌ها و ونوسی‌ها‎ می‌خوانیم:
زمانی که مردی عاشق زنی می‌شود، هدف اولیه‌اش شاد کردن زن است. در سراسر تاریخ، مردان در برابر دنیای رقابتی و خصمانه‌ی کار طاقت می‌آورند، چرا که در انتهای روز، زنان از تلاش و کوشش آن‌ها قدردانی می‌کردند. به معنای واقعی، رضایت همسرش پاداشی بود که به کار مرد ارزش می‌داد.
امروزه، چون زنان زیاد کار می‌کنند، اغلب و به شکلی آشکار احساس نارضایتی می‌کنند. اکنون در پایان روز، هم زن و هم مرد به دنبال عشق و قدرشناسی هستند. زن با خودش می‌گوید: من هم به سختی او کار می‌کنم، چرا وظیفه‌ی من است که از او قدردانی کنم؟ خستگی مانع می‌شود زن همسرش را طوری از لحاظ عاطفی حمایت کند که مرد می‌پندارد سزاوارش است.
از نطر مرد، عدم خشنودی زن به معنای شکست وی است. مرد از خودش می‌پرسد: چرا باید پیش از این نگران باشم؟ در حال حاضر باید آنچه انجام می‌دهم، از من قدردانی نمی‌شود. زنان و مردان به شدت تاثیرات مضر این خصیصه‌ی نسبتا جدید را نادیده می‌گیرند.توضیحات کامل و دانلود فایل 
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
دانلود بهترین مقاله ها و پروژه و طرح های کسب کار دانشجویی و دانشگاهی
دانلود پروژه و مقاله و طرح توجیهی